خدمات ما در یک نگاه:

خدمات چاپ؛
مجموعه نقش ناب در راستای اهداف خود که همانا دستیابی به بهترین کیفیت و سرعت در چاپ و ارائه خدمات به مشتری بوده، واحد چاپ خود را با دستگاه های مدرن و به روز راه اندازی کرده است. ماموریت واحد چاپ ما این است که با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار دارد سلیقه مشتریان را ارتقا دهد و کیفیت خدماتش را تضمین کند. بهره گیری از نیروی کار متخصص و ماهر در کنار جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاههای چاپ جهان که دقت و کیفیت بی نظیری را ارائه میکنند نقطه قوت ماست. انجام امور چاپ با تیراژ بالا، سرعت عمل و کیفیت امری است که شرکت تبلیغاتی «نقش ناب» را در صنعت چاپ متمایز میکند.

فیلم و عکس:

دپارتمان فیلم و عکس گروه نقش ناب با دارا بودن آخرین و به روز ترین تکنولوژی تصویربرداری و فیلم برداری امکان بهتر دیده شدن را برای مشتریان پرشمار و عزیز خود فراهم ساخته است.

طراحی سایت و سئو:

با گسترش اینترنت و فضاهای مجازی وجود یک وب سایت متناسب با فعالیت های شرکت جهت سهولت و تسریع ارائه خدمات ، لازم و ضروری می باشد . وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است.
مجموعه “نقش ناب”  با ایده های خلاق و طراحی نوین و بکار گیری تکنولوژی های روز دنیا ، پس از تمرکز و تامل بر روی هدف متقاضیان ، صفحات منحصر به فردی را مطابق با میل متقاضی طراحی و پیاده سازی می کند تا کارآمد ترین طرح را برای وب سایت مورد نظر بکار گیرد .

وب سایت شما، به مطالب و مواد گرافیکی مانند کلمات، نمادهای بصری و گرافیکی، فایلهای صوتی و تصویری که برای آن انتخاب می کنید وابسته است در واقع وب سایت نمادی از شرکت و یا مجموعه شما می باشد که در سطح جهانی عرضه میشود.

دیجیتال مارکتینگ؛
دنیای تبلیغات نیز امروزه وجه ی جدیدی را به خود دیده که با توجه به تغییر رفتار مخاطبین٬ داشتن فضاهای تبلیغاتی در دنیای مجازی بخش دیگری از ذهن مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهد تا مکمل دیگر روش های تبلیغاتی در جهت هرچه سریع تر شناخته شدن آن برند باشد.
در این راستا مجموعه نقش ناب نیز اقدام به طراحی و تدوین کمپین های دیجیتال مارکتینگ در جهت پاسخ به نیاز مخاطب و مشتریان خود نموده است.

خدمات نمایشگاهی:

دپارتمان خدمات نمایشگاهی گروه نقش ناب با بهره گیری از طراحان خلاق و حرفه ای و امکانات مناسب شما عزیزان را در راه رسیده به این مهم همراهی می نماید. تلفیق هنر و تجربه همواره طرحهای نو و بدیع را به مشتریان عزیز ما هدیه داده است.

برندینگ:

در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه رقبای‌تان عرضه می‌کنند، چیست.

کمپین تبلیغاتی:

کمپین تبلیغاتی ، چیزی است که در اکثر مواقع معیارهای دقیق برای ارزیابی اثربخشی آن وجود ندارد یا کمتر به کار گرفته می‌شود. شرکتها و سازمانهایی که به صورت دائمی برنامه‌های تبلیغاتی گسترده اجرا می‌کنند معمولاً به تدریج به اثربخشی نسبی رسانه ها و تکنیک‌ها و ابزارهای مختلف پی می‌برند.
آنچه باعث تمایز آنها با موارد مشابهشان می شود مهارت در نحوه‌ی ارایه آن است.
تنها باید دانست چه زمانی٬ کجا٬ با چه محتوایی و برای چه کسانی صحبت کنیم تا بیشتر خود٬ محصولات و خدماتمان را برای مخاطب (مشتری)معرفی نماییم.

طراحی و گرافیک؛
طراحی گرافیک، پروسه خلاقانه ای است که از هنر و تکنولوژی بهره می برد، مجموعه “نقش ناب” از راه آنالیز و تفسیر نیازهای هر مجموعه و به منظور دستیابی به اهداف ارتباطی و استراتژی بازار هدف ،شما را همراهی خواهد کرد.
🔶طراحی کلیه اقلام چاپی
🔶طراحی و گرافیک وب
🔶طراحی لوگو
🔶طراحی بروشور و کاتالوگ
🔶طراحی بسته بندی کالا
🔶طراحی ست اداری و هویت بصری
🔶طراحی تابلو های تبلیغاتی
🔶طراحی ست اداری و هویت سازمانی

هدایای تبلیغاتی؛
هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن و حفظ بازار است که باعث وفاداری مشتریان و کارکنان شرکت به برند می شود.
هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه
هدایای تبلیغاتی نفیس
هدایای تبلیغاتی مدیریتی
هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
تقویم ،سر رسید، خودکار ،ساعت و ……